Home

malíř Autonomie Spojte se s eesti saksa mäng jalgpallis saksamaal prohlásit Kdykoli chaos

Eesti - Saksamaa otseülekannet vaatas Saksamaal ligi kümme miljonit inimest  | Jalgpalli Eesti koondis | ERR
Eesti - Saksamaa otseülekannet vaatas Saksamaal ligi kümme miljonit inimest | Jalgpalli Eesti koondis | ERR

Eesti – Saksamaa kohtumisele on saadaval veel 2500 piletit | Jalgpalli Eesti  koondis | ERR
Eesti – Saksamaa kohtumisele on saadaval veel 2500 piletit | Jalgpalli Eesti koondis | ERR

Luup peale | Tahtejõuetud mängijad ei häbistanud ainult iseennast, vaid  tervet Eesti jalgpalli - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!
Luup peale | Tahtejõuetud mängijad ei häbistanud ainult iseennast, vaid tervet Eesti jalgpalli - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Saksamaa tuleb Eesti vastu tugevama koosseisuga kui viigimängus Argentinaga  | Jalgpalli Eesti koondis | ERR
Saksamaa tuleb Eesti vastu tugevama koosseisuga kui viigimängus Argentinaga | Jalgpalli Eesti koondis | ERR

Saksamaa kaotas 20-aastase pausi järel MM-valiksarjas mängu, Armeenia juhib  alagruppi ja Taani jalgpall õitseb - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!
Saksamaa kaotas 20-aastase pausi järel MM-valiksarjas mängu, Armeenia juhib alagruppi ja Taani jalgpall õitseb - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Marek Lemsalu EM-i kommentaar: kui Saksamaa nii edasi mängib, ei saa -  Uudised
Marek Lemsalu EM-i kommentaar: kui Saksamaa nii edasi mängib, ei saa - Uudised

BLOGI JA FOTOD | Eesti jalgpallikoondis hoidis 15. minutil vähemusse jäänud  Saksamaa avapoolajal nulli peal, kuid kaotas lõpuks ikkagi 0:3 - Delfi Sport
BLOGI JA FOTOD | Eesti jalgpallikoondis hoidis 15. minutil vähemusse jäänud Saksamaa avapoolajal nulli peal, kuid kaotas lõpuks ikkagi 0:3 - Delfi Sport

Eesti koondise piletipaketid on Piletilevi edetabelis esikohal - Uudised

Blogi: Saksamaa jalgpallikoondis lõi Eestile kaheksa vastuseta väravat -  Rahvuskoondised - Jalgpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist  ja välismaalt
Blogi: Saksamaa jalgpallikoondis lõi Eestile kaheksa vastuseta väravat - Rahvuskoondised - Jalgpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

80 aastat Saksamaa ootust saab lõpu: mäng, mida tuleb nautida -  Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!
80 aastat Saksamaa ootust saab lõpu: mäng, mida tuleb nautida - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Selgus Saksamaa koondis mänguks Eestiga - Uudised

15. minutiks vähemusse jäänud Saksamaa lõi Eestile kolm väravat |  EM-valiksari | ERR
15. minutiks vähemusse jäänud Saksamaa lõi Eestile kolm väravat | EM-valiksari | ERR

Saksamaal ei lubata enne mängu Inglismaaga Wembleyl trenni teha - Delfi  Sport
Saksamaal ei lubata enne mängu Inglismaaga Wembleyl trenni teha - Delfi Sport

Saksamaa ja Eesti ammune jalgpallimäng: Kickeri ja Spordilehe põhjal -  Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!
Saksamaa ja Eesti ammune jalgpallimäng: Kickeri ja Spordilehe põhjal - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Põnev kuulamine! Eesti - Saksamaa 1939. aasta mängust on säilinud  raadioreportaaž - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!
Põnev kuulamine! Eesti - Saksamaa 1939. aasta mängust on säilinud raadioreportaaž - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

STATISTIKAPOMM ⟩ Kui mäng läheb penaltitele, siis võidab Saksamaa -  Jalgpalli EM
STATISTIKAPOMM ⟩ Kui mäng läheb penaltitele, siis võidab Saksamaa - Jalgpalli EM

Uus rekord tulekul? Mängule Eesti – Saksamaa on oodata 12 500 pealtvaatajat  - Jalgpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt
Uus rekord tulekul? Mängule Eesti – Saksamaa on oodata 12 500 pealtvaatajat - Jalgpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

Eesti – Saksamaa EM-valikkohtumisele on saadaval vaid paarsada piletit -  Jalgpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt
Eesti – Saksamaa EM-valikkohtumisele on saadaval vaid paarsada piletit - Jalgpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

Jalgpalli U-21 Euroopa meistriks tuli Saksamaa | Jalgpall | ERR

Saksamaa – Eesti EM-valikkohtumine mängitakse täismaja ees | Jalgpalli Eesti  koondis | ERR
Saksamaa – Eesti EM-valikkohtumine mängitakse täismaja ees | Jalgpalli Eesti koondis | ERR

Saksamaa suurim ajaleht mängust Eestiga: sakslaste peatreener sai diivanil  kiiresti mugava asendi sisse võtta - Eesti Päevaleht
Saksamaa suurim ajaleht mängust Eestiga: sakslaste peatreener sai diivanil kiiresti mugava asendi sisse võtta - Eesti Päevaleht