Home

slibný Cvičil Zosobnění mässing ljusstake auktion Chladit netvor Přímá viditelnost

PAR LJUSSTAKAR MÄSSING SKULTUNA BRUK No 12, 12CM (ENA FOTEN NGT BUCKLIG,  NGT REPIGA, LJUSMANSCHETTER SAKNAS) STÄMPLADE "SB" MED KRONA, TILLV.  1860-1870 - Göteborgs Pantbank

Ljusstake mässing Liljan Ystad Metall

Ljusstakar malm, mässing. 6 st. | auktionet

Ljusstakar, 5 st, mässing, höjd 1 | Auktion karljohanauktioner.se

Ljusstakar, 3 st, mässing och glas, höjd: 12-14. Metropol - Auktioner i  Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -

ljusstakar mässing | Barnebys
ljusstakar mässing | Barnebys

Ljusstakar, 4 st, mässing, bl a Dantorp… | Auktion.se

Ljusstake, mässing, barock, 160 | Auktion hallandsauktionsverk.se

LJUSSTAKE, mässing, barock 1600/1700-tal. | Bukowskis Market | Ljusstakar,  Mässing, Brons

mässing ljusstake | Barnebys
mässing ljusstake | Barnebys

LJUSSTAKE, mässing, 1800-tal | Auktion olsensauktioner.se

Ljusstakar mässing - Stockholms Auktionsverk

LJUSSTAKE, MÄSSING. Märkt EE. H. 19,5 cm. – Auktionshuset i Örebro AB

LJUSSTAKAR, 1 par, mässing, 1800-/19 | Auktion olsensauktioner.se

LJUSSTAKAR, 1 par, mässing, 1700-/1800-… | Auktion.se

LJUSSTAKAR, ett par, mässing, märkta N24, 1700-tal. - Bukowskis

1 par ljusstakar mässing S:B Skultuna nr 18

Ljusstakar, ett par, Gusum, mässing. Höjd: 5,5. Metropol - Auktioner i  Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -

LJUSSTAKE, mässing, 1600-tal. - Bukowskis

Bilder för 865506. LJUSSTAKE för 6 ljus, mässing. - Auctionet

Ljusstakar, 5 st, mässing, 1700 | Auktion hallandsauktionsverk.se

Nattljusstakar, 5 st, mässing/mal | Auktion karljohanauktioner.se

LJUSSTAKAR, 1 par, mässing, Gusums Bruk… | Auktion.se